Рейтинги WTA треба ремонт?

У неділю Кароліна Возняцкі виграла п’яте найважливіше титул у жіночому тенісі, обмежившись роком, в якому вона досягла 10-ти фіналів (2-8), очолювала турнір з перемогами (60) та найвищим 10 перемогам (14). Але вона прокинулася вранці в понеділок, яка зайняла місце № 3 в світі на 2017 рік, і її не можна звинувачувати, якщо вона почувається трохи обдуреною.

Оцінений рейтинг року № 1 потрапив у руки Симони Халеп, який виграв лише одне турнір – Мадрид – в 2017 році. Це був великий, але нічого подібного до фіналу WTA. Халеп мав втрачений рекорд (5-6) проти топ-10 гравців, отримав 13 менше перемог у цілому і втратив для Возняцкі обидва разів вони зустрілися.

Возняцький перемагає Вену за звання першого фіналу WTA
Керолайн Возняцкі, чий найкращий попередній фінал фіналу WTA, досяг свого фіналу в 2010 році, побив Венеру Вільямс 6-4, 6-4, щоб претендувати на титул у неділю.

Чи побачимо ми більше Венери Вільямс в 2018 році? Залежить від того, кого ти запитуєш
Венери Вільямс не вистачало у фіналі WTA, але вона може залишити сезон 2017 року лише позитивними витягами.
Габейн Мугуруза, зайнявши місце № 2, виграв Уімблдон. Але вона зайняла лише одне інше звання, завоювала 13 матчів у матчі, ніж Возьняцький, закінчивши 4-6 проти 10-ти суперників і втративши обох разів, вона зіграла постійного датчанка.

Ці жінки не винні у тому, де вони потрапляють до рейтингу; все, що вони зробили, було вийти і працювати в рамках системи. Незвично конкурентний характер цього року також допомагає пояснити деякі з цих аномалій.

Але з моменту створення комп’ютеризованого рейтингу відбулася бійка між тими, хто вважає, що вони повинні підкреслити узгодженість, і тим, хто вважає, що вони повинні підкреслити продуктивність у найбільших подіях та проти найвищих опонентів. Цього року вони ніби не підкреслювали. Чи потрібно їх виправити?

“Акцент повинен бути на Slams,” Крейг Кардон сказав ESPN.com. Кардон тренував численних гравців, у тому числі Мартіну Навратілову та Коко Вандевеге. “Дуже добре слідувати в турі, треба порахувати, але подивіться на декілька шампанських чемпіонів і як мало вони грають. Вони – великі зірки, і вони знаходяться в невигідному становищі, спрощують це, дають більше очок для” Шлемів “. їх важливіше “.

Сімона Халеп закінчила рік у першій позиції в рейтингу WTA, незважаючи на перемогу в одному турнірі в 2017 році і втраті в першому турі на двох грандіозних подій. Етьєн Олівеа / Getty Images
Серена Вільямс виграла “Австралійський відкритий”, після чого швидко залишила гру на решту року за свою вагітність та народження її першої дитини. Це особливий випадок, але, оскільки вік і вимоги ультрауспішної кар’єри беруть свій внесок, найбільші зірки в грі хочуть зіграти менше.

WTA хоче, щоб гравці підтримали екскурсію та брали участь у своїх фірмових заходах (Grand Slams, тоді як найважливіші в грі, належать ITF). Це допомагає пояснити WTA небажання надати Grand Slams занадто багато ваги в рейтингах. Зробити рейтинги занадто слабкоцентристськими, і незабаром все більше і більше гравців знайдуть способи пропустити менші турнірні події, життєву силу WTA.

Патрік Муратоглу, тренер Серена Вільямс, співчуває позиції ВТА. Але він все ще вважає, що тур дуже важко веде свої власні події.

“У 2012 році, коли я почав працювати з Серена після Ролан Гаррос, вона виграла Уімблдона”, – сказав Муратоглу в електронному листі ESPN.com. “Тоді вона виграла золоту медаль на Олімпійських іграх, відкритому чемпіонаті США і чемпіонаті WTA року, і в кінці року вона зайняла місце № 3.”

Filed Under: Ukrainian