RedKings покер бонус и до 30% Rakeback

RedKings

Бидејќи се случува во живо во 2006 година RedKings сега е еден од најпопуларните покер сајтови на интернет денес. Тие го постигне ова преку многу дарежлив пакет добредојдени, избор на наградување турнири, флексибилноста на нивниот софтвер, нивните различни промотивни понуди и корисни услуги за поддршка.

Добредојдовте бонус + Награди

Нови играчи може да се добие 200% до 1000 € Добредојдовте бонус. Овој бонус е платен во 5 чекори, првите 3 чекори се 15% од вредноста на бонусот, 4 чекор е 25% и 5-чекор е 30% .На бонус ќе го исчисти по стапка од 1 € за секој 50 поени за лојалност. Да заработите поени за лојалност по стапка од 10 поени за лојалност за секој $ 1 во гребло.

Исто така постои и Rakeback до 30% во зависност од нудист или Администратор ниво ќе успее да се стигне.

софтвер

RedKings е на покер мрежа Microgaming (MPN) обезбедува голем број на играчи во било кое дадено време. Нивниот софтвер или може да се симне во традиционален начин или може да игра подеднакво импресивен верзија на инстант игра на вашиот пребарувач. Исто така постои и можност за превземање Mac клиентот.

мобилен

RedKings беше еден од првите за да се ослободи кул мобилната верзија на софтверот, кој е достапен на сите мобилни уреди. Со држава на уметноста Smart / мобилен телефон и таблет покер софтвер сега ќе може да игра кеш игрите и Блаже покер во движење RedKings!

Турнири

RedKings нуди око-пукање € 15,000,000 во Чинмој секој месец, и тоа не вклучувајќи бесплатни фрлања! Можете да го видите распоредот на сите претстојните турнири на веб-сајтот, но гледам за мајстори (€ 50.000 загарантирана), Мини мајстори (€ 10.000 загарантирана), недела конфронтација (€ 25.000 загарантирана) и многу повеќе.

промоции

потпис промоции RedKings ‘се Pocket Red Kings и лоши Победи бонуси, каде што ќе заработи од € 300 бонус за добивање џеб Црвениот царевите и бонус од 500 €, ако сте претепан додека го држите џеб Црвениот кралевите. Ќе може да игра во живо со тимот RedKings на познати присутен покер настани како што се MPN покер турнеја и да добијат до 30% Rakeback и многу други награди во RedKings “ВИП програма. Не заборавајте да им кажете на вашите пријатели за RedKings како го повикате пријателот бонус е на чекање за вас. Можете дури и да добиете на вашите раце на Holdem Manager Pro 2, кој е софтвер програма дизајнирана за да ви помогне да се подобри својата игра. Со цел да пристапите сите овие промоции, вие само треба да направите вашиот прв депозит на сајтот.

Плаќања и поддршка

Прифатени форми на плаќање на RedKings вклучуваат Visa, Mastercard, Ukash, paysafecard, WebMoney, Skrill (Moneybookers) и Neteller и многу повеќе. Со цел да се провери сите достапни начини на плаќање за вас и вашата земја, само се најавите за да RedKings и проверка на касиерот.

24/7 помош е достапна преку телефон, електронска пошта и разговор во живо и е исто така на располагање во вашиот избор на 14 јазици.

Filed Under: Macedonian

About the Author

Comments are closed.