RedKings bonus poker dhe deri në 30% rakeback

RedKings

Që do të jetojnë në 2006 RedKings është tani një nga faqet më popullore poker në internet sot. Ata kanë arritur këtë nëpërmjet pakos së tyre shumë bujar mirëpritur, një përzgjedhje të turneve të dobishme, fleksibilitetin e programeve të tyre, të ndryshme të tyre të ofertave promocionale dhe një shërbim të dobishme mbështetje.

Welcome Bonus + Shpërblime

lojtarët e rinj mund të merrni një 200% deri në 1000 € Bonus Mirë se vini. Ky bonus është paguar në 5 hapa, 3 hapat e parë janë 15% e vlerës së bonusit, hapi 4 është 25% dhe hapi i 5 është 30% .Të Bonus do të qartë në shkallë prej 1 € për çdo 50 pikë të besnikërisë. Ju fitoni pikë besnikërisë në shkallën prej 10 pikë të besnikërisë për çdo $ 1 in grabujë.

Ka edhe rakeback deri në 30% e cila varet nga niveli VIP keni arritur të marrë për të.

program

RedKings është në Rrjetin Poker Microgaming (MPN), duke garantuar mjaft e lojtarëve në çdo kohë të dhënë. programet e tyre ose mund të shkarkohet në mënyrë tradicionale, ose ju mund të luajë një version po aq mbresëlënëse në lojë të menjëhershme në shfletuesin tuaj. Ekziston edhe një MAC Klienti shkarkohen.

i lëvizshëm

RedKings ishte një nga të parët për të nxjerrë një version të ftohtë të lëvizshme të programeve të tyre, i cili është në dispozicion në të gjitha pajisjet mobile. Me gjendjen e artit zgjuar / Mobile Telefon dhe Tablet poker software ju tani mund të luajnë lojëra të holla dhe Blaze Poker në lëvizje Redkings ‘!

turne

RedKings ofron një sy-popping 15,000,000 € në turne çdo muaj, dhe që nuk është përfshirë freerolls! Ju mund të shihni një plan të të gjitha turnet e ardhshme në faqen e internetit, por kujdes për Master (50.000 € garantuar), Mini Master (10.000 € garantuar), të dielën Showdown (25,000 € garantuar) dhe shumë më tepër.

Promovimet

RedKings ‘promovime nënshkrim janë të Pocket Red Kings dhe shpërblimet Bad Beat, ku ju të holla për një Bonus € 300 për marrjen xhep Red mbretërve dhe € 500 bonus nëse ju jeni duke rrahur duke mbajtur xhep Red Kings. Ju mund të luajnë të jetojnë me të Ekipit RedKings të njohura ngjarjet offline poker tilla si Poker Tour MPN dhe për të marrë deri në 30% rakeback dhe shumë shpërblime të tjera në programin e VIP RedKings ‘. Mos harroni të tregoni miqve tuaj për RedKings si Referojuni Shoqëri bonus është duke pritur për ju. Ju mund të merrni edhe në duart tuaja në një Menaxher Holdem Pro 2, i cili është një program software projektuar për t’ju ndihmuar të përmirësuar lojë tuaj. Në mënyrë për të hyrë të gjitha këto promovime, ju vetëm duhet të bëni depozitimin tuaj të parë në vend.

Pagesat dhe Mbështetje

forma të pranuara të pagesës në RedKings përfshijnë Visa, Mastercard, Ukash, Paysafecard, WebMoney, Skrill (Moneybookers) dhe Neteller dhe shumë më tepër. Në mënyrë që të kontrolloni të gjitha metodat e pagesës në dispozicion për ju dhe vendin tuaj, thjesht hyni brënda për RedKings dhe kontrolloni turp.

24/7 ndihmë është në dispozicion nëpërmjet telefonit, postës elektronike dhe jetojnë chat dhe është gjithashtu në dispozicion në zgjedhjen tuaj të 14 gjuhë.

Filed Under: Albanian

About the Author

Comments are closed.