BGRoom pagesë $ 5 bonus – Online Backgammon

BGroom tani dhe ju do të merrni $ 5 falas. Kur ju bëni një depozitë ju do të merrni një bonus të veçantë të depozitës së parë prej 100% deri në $ 100.

Shkarko software për të lira dhe përvojën tavëll online si ju kurrë nuk kanë parë. Kjo është me të vërtetë diçka e veçantë!

Softveri dhe Grafika

Software BGroom është fantastike dhe është shumë e ndryshme nga të gjitha dhomat e tjera tavëll në Net. Ajo ka grafikë shumë realiste, efekte të mëdha të shëndosha dhe të shkarkimit dhe instalimit të tij është shumë e lehtë.

Lobi është shtruar edhe jashtë dhe të lehtë për të lundruar dhe ka një shumëllojshmëri të shkëlqyer e lojrave të vetme dhe të ulet ‘n’go turne për të zgjedhur nga Ju mund të lehtë të kontrolloni vetë tuaj historinë e transaksionit dhe lojës stats ndërsa duke zgjedhur nga një shumëllojshmëri të fun Avatars / Figurë për të përfaqësuar ju në bord tavëll. Ju edhe mund të ndryshojë këto që i përshtaten disponimin ju jeni në! Zona Anëtarët është më e mira që kemi parë.

Ju mund të ngritur një tryezë privat në mënyrë që ju mund të luajnë me shokët tuaj dhe madje edhe të bisedojnë me ta, ndërsa ju të luajnë.

Games Cash / Tabelat e rregullta

Ju mund të testuar aftësitë tuaja kundër lojtarëve nga e gjithë bota në BGroom. Ajo mahnitshme se si popullor në internet backgammon është bërë në të gjithë botën, diçka që ju do të vini re kur duke u bërë një anëtar në këtë dhomë shumë popullor tavëll. Ju do të gjeni gjithmonë dikë për të luajtur me lojëra dhe fillojnë nga aq pak sa më $ 1.

BGroom ka më të madhe se 500.000 anëtarë me mbi $ 400,000 duke fituar gjatë 8 muajve të fundit … mjaft e madhe për të numëruar dhe ende të vogël të mjaftueshme për t’u kujdesur!

turne

Turne kanë qenë vetëm futur në BGroom por ato të reja janë duke u shtuar çdo ditë, si ata punojnë jashtë se cili lloj dhe herë janë më të popullarizuara me anëtarët ekzistues. Ka tashmë rregullta Përditshëm Freerolls dhe poker krijuar edhe turnet n’go ulen ‘format janë edhe tani në dispozicion plus ju mund të luajë në të dy të vërtetë të parave dhe Mode praktika. Oraret Tournament janë pak të rrallë në këtë moment, por njerëzit e marketingut na siguroj se kjo do të ndryshojë si turne gjithnjë e më shumë do të futet së shpejti .. Ju duhet të provoni eksitim dhe tronditje e “fituesi i merr të gjitha” dhe “2 Fituesit “tipit tournaments- ata janë një domosdoshmëri!

playability

lehtë për t’u përdorur projektimit BGroom ‘s software është realiste me llojin e grafika dhe efektet e zërit që e bëjnë lojtarët të ndjehen tronditje e lojës. Klikoni natyrore dhe rrotull zare; lëvizja e secilës pjesë; dhe Cube emocionuese Dyfishimi, i cili dyshe bast tuaj, nëse ju jeni në një listë fitues, të gjithë do t’ju çojë drejtë në përvojën tavëll.

Ka disa shkurtesat e fantastike si edhe, për shembull:

Kliko në butonin e majtë të miut do të lëvizin automatikisht me numrin e lartë kubike.
Kliko në butonin e duhur për të miut do të lëvizin automatikisht me numrin e vogël kubike.
Double klikoni do të mbajnë off copa tuaj në mënyrë automatike.

– Dhe që ju të merrni edhe një opsion për të zgjedhur lojë kohë për lëvizje dhe për lojë të përgjithshëm nga 3 nivele.

Ndihmë është dhënë për lojtar në faqen e internetit BGroom me një udhëzues të shkëlqyer për rregullat e Backgammon dhe se si për të luajtur lojë e tavëll. Këto gjëra janë shkruar në mënyrë të tillë që të kuptohet lehtë nga lojtarë të ri të lojës. BGroom gjithashtu ofron strategji dhe këshilla për të ndihmuar lojtarët të bëhet ekspert në lojë.

High Piketat Games

Si me shumicën e dhomave online tavëll aksionet në dispozicion ndryshojnë në mënyrë të konsiderueshme në varësi të kohës që ju hyni në. BGroom ka disa aksionet shumë të mëdha lojtarët, por ju duhet për të gjetur ata dhe të jetë online kur ata janë. Sistemi i tyre rating vërtetë ndihmon në identifikimin e lojtarëve më të mëdha, por ajo është e goditur dhe miss, kur ata do të jenë në dispozicion.

Komisioni / Rake

Në lojërat Beqar grabujë është një normë 3.9% e sheshtë dhe në Match Lojërave ajo punon si më poshtë:

Deri në 3 pikë grabujë do të jetë 4.9% në një ndeshje.
Pastaj për 4-7 pikë grabujë do të rritet me 0.5% shtesë.
Një rritje prej 0.5% do të shtohet për lojëra me 8-12 pikë.
Për një lojë me 13-17 pikë grabujë gjithashtu do të rritet me një tjetër 0.5%.
Së fundi një rritje të mëtejshme prej 0.5% do të shtohet në lojëra me 18-21 pikë.
Shembull: Për një lojë 4-7 pikë grabujë do të jetë 5.4%

Easy opozitës

Ka lojtarë të të gjitha aftësive luajtur në BGroom. Një nga karakteristikat më të mira është mënyra që ju mund të identifikojë lojtarët e aftë apo njohin fillestar. Ekziston një sistem i rangut të shihet me lehtësi e cila ka ngjyrë zare për të le ju e dini se si të aftë kundërshtari juaj është.

Sign-up bonus

Nuk është një bonus të veçantë të mirëpritur për të gjithë lojtarët tavëll që nënshkruar nga kjo faqe.

A FANTASTIC 100% deri krye $ 100 dhe ju do të duhet të përdorni TAVLI2X kodin bonus

Edhe më mirë është që çdo lojtar që hap një llogari të vërtetë të parave merr $ 5 Pa të provoni të luajnë lojë përpara se të vendosë për të bërë një depozitë. Po kjo është e drejtë, ju mund ta provoni ato para se të marrë një vendim në lidhje me depozitimin e cila tregon besimin që ata kanë në platformën e tyre. Ata e dinë se ju do të duan atë kështu që është e paratë e shpenzuara mirë, por nuk është ajo freskuese është për të gjetur një program tavëll që do të ju lejojnë të bëni këtë dhe ju jap të holla, si dhe!

Promovimet

Bashkohu BGroom dhe për të marrë $ 5 Welcome Bonus – nuk Dep

Filed Under: Albanian

About the Author

Comments are closed.