BGRoom бесплатно $ 5 бонус – Онлајн Табла

Зачлени BGroom сега и вие, исто така, ќе добиете $ 5 бесплатни. Кога ќе се направи депозит ќе добиете ексклузивен бонус од 100% прв до $ 100.

Симнете го софтверот за слободни и искуство Табла онлајн, како никогаш не сте имале. Ова е навистина нешто посебно!

Софтвер и Графики

Софтвер BGroom е фантастично и е многу различен од сите други Табла соби на Нет. Таа има исклучително реална графика, одличен звук ефекти и преземете и инсталирате е многу лесно.

Лобито е добро поставено и лесно да се движите и да има одличен избор на само еден лош и седат “n’go турнири да изберете од .You исто така, може лесно да се провери вашата трансакција историја и статистика за игра додека избор од различни забавни Аватари / Ликови да ви ги претставуваат на таблата. Можете дури и да ги промените за да одговараат на расположение сте во! членовите област е најдоброто што го виделе.

Можете да го поставите приватна маса, така што ќе може да игра со вашите пријатели, па дури и да разговарате со нив додека играте.

Пари Игри / нормални табли

Можете да ги тестираат вашите вештини против играчи од целиот свет BGroom. Тоа е неверојатно колку популарни онлајн Табла стана светски, нешто што ќе забележите кога станува член на оваа многу популарна Табла соба. Секогаш ќе се најде некој да си игра со и игри започне од малку, како $ 1.

BGroom има повеќе од 500.000 членови со над 400,000 $ се освои во текот на изминатите 8 месеци … доволно голема за да се избројат, а сепак доволно мал за да се грижи!

Турнири

Турнири имаат само беше воведен во BGroom но нови се додаваат секој ден, како тие работат надвор кој тип и времето се најпопуларните со постојните членови. Веќе постојат редовни дневни бесплатни фрлања и добро воспоставена покер турнири n’go формат Седнете ‘, исто така, сега се достапни плус ќе може да игра и во Реал Пари и пракса режим. распоредот на турнирот се малку редок во моментот, но маркетинг луѓе се разбере дека ова ќе се промени како се повеќе и повеќе турнири ќе се воведе наскоро .. Мора да се обиде на возбуда и воодушевување на “победникот зема сите” и “2 победници “тип tournaments- тие се задолжителни!

playability

лесен за употреба на софтвер за дизајн BGroom ОК е реална со вид на графички и звучни ефекти кои го прават играчите се чувствуваат возбудата на играта. Природните клик и се тркалаат на генерал; движењето на секое парче; и возбудлив Удвојување коцка, која двојки вашиот облог ако сте на победничкиот ролна, сите ви донесе право во искуството на табла.

Постојат некои фантастични кратенки, како, на пример:

Кликнете на левото копче на глувчето ќе ви се движат автоматски со број на високо коцка.
Кликнете на десното копче на глувчето ќе ви се движат автоматски со бројот на ниско коцка.
Двоен клик ќе издржам вашите парчиња автоматски.

– И дури и да добие можност за избор на игра на движење и по вкупно игра со 3 нивоа.

Помош е обезбедена за играчот на веб BGroom со одличен водич за правилата на Табла и како да се игра играта на Табла. Тие се напишани на таков начин за да се разбере од играчи кои се нови во играта. BGroom, исто така, обезбедува стратегии и совети како да им помогне на играчите да стане експерт во оваа игра.

Високо ризична Игри

Како и со повеќето онлајн Табла соби на располагање удели значително се разликуваат во зависност од времето ќе се најавите. BGroom има некои многу големи удели играчи, но ќе треба да ги најдат и да бидат онлајн кога тие се. Нивниот рејтинг системот навистина помага за откривање на големи играчи, но тоа е хит и ја пропуштиме, кога тие ќе бидат достапни.

Комисијата / Гребло

Во една олимпијада гребло е 3,9% паушал, а и во натпревар Игри тоа функционира на следниот начин:

До 3 поени на гребло ќе биде 4,9% во еден натпревар.
Тогаш за 4-7 поени на гребло ќе се зголеми за дополнителни 0,5%.
ќе бидат додадени уште едно зголемување од 0,5% за игри со 8-12 поени.
За игра со 13-17 поени на гребло, исто така, ќе се зголеми за уште 0,5%.
Конечно ќе бидат додадени уште пораст од 0,5% во однос на игри со 18-21 поени.
Пример: За 4-7 точка игра гребло ќе биде 5,4%

лесно опозицијата

Постојат играчи на сите способности игра во BGroom. Една од најдобрите карактеристики е начинот на кој можете да го идентификувате вешти играчи или да препознаат почетници. Постои систем за лесно да се види рангирање кој обоени коцки, за да знаете како квалификувани вашиот противник е.

Почетна бонус

Постои специјален бонус добредојдени за сите Табла играчи кои се пријавиле за овој сајт.

А фантастична 100% до врвот $ 100 и ќе треба да ги користите бонус кодот TAVLI2X на

Уште подобро е дека секој играч кој отвора вистински пари сметка добива $ 5 бесплатни да се обиде на игра, пред да одлучат да се направи депозит. Да, тоа е во право, можете да ги пробате пред да донесат одлука за депонирање која покажува довербата што ја имаат во нивната платформа. Тие знаат дека ќе ви се љубовта, така што е добро искористени пари, но не го освежи, е да се најде табла програма која ќе може да го стори тоа и да ви даде пари, како и!

Filed Under: Macedonian

About the Author

Comments are closed.